Ekonomia nie istnieje bez ekologii. Podsumowanie targów POL-ECO-SYSTEM 2015

Ekspozycja tegorocznych targów POL-ECO-SYSTEM zajęła ponad 26 tys. m. kwadratowych Ekspozycja tegorocznych targów POL-ECO-SYSTEM zajęła ponad 26 tys. m. kwadratowych

W Poznaniu zakończyło się jedno z najważniejszych wydarzeń poświęconych ochronie środowiska – targi Pol-Eco-System. Udane spotkanie branży przyciągnęło 552 uczestników, reprezentujących branże recyklingu, odpadów, gospodarki komunalnej, energii i energii odnawialnej.

 

Ekspozycja tegorocznych targów POL-ECO-SYSTEM zajęła ponad 26 tys. m. kwadratowych. Swoją ofertę prezentowało 552 uczestników. Zarówno wystawa, jak i dyskusje targowe stanowiły zbiór informacji o najnowszych trendach.

Na poznańskie spotkanie branży ochrony środowiska zjechały firmy i klienci z całego świata. Duży udział gości pochodził z takich krajów, jak Czechy, Niemcy, Włochy, ale też pojawili się klienci ze Szwecji i Danii. To czołowa piątka krajów, do których eksportują wystawcy z targów POL-ECO-SYSTEM. Nie zabrakło zwiedzających również z innych państw, jak Austria, Gruzja, Francja, Belgia, Holandia, Luksemburg, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania czy nawet odległa Japonia.

Oprócz flagowych tematów związanych z ochroną środowiska na targach POL-ECO-SYSTEM 2015 pojawiły się także firmy posiadające ofertę z zakresu rekultywacji, rewitalizacji, ochrony powietrza, wody, klimatu, hałasu i wibracji oraz niskoemisyjnego transportu i małej architektury miejskiej.

–  Nie wyobrażamy sobie, żeby nie pokazać nowości na tak ważnym wydarzeniu, jakim są targi Pol-Eco-System. Zachęcam też wszystkich innych do wystawiania się, ponieważ tylko tu goście, którzy odwiedzają Poznań i przychodzą na targi mają szansę obejrzeć rzeczywiste nowości i innowacje – mówił Waldemar Wojciechowski, Dyrektor Handlowy w firmie Ekocel, wystawiającej się w ramach Salonu KOMTECHNIKA na targach POL-ECO-SYSTEM.

Na targach nie zabrakło również stoisk najważniejszych izb i instytucji branżowych: Ministerstwa Środowiska, Ministerstwa Gospodarki, NFOŚiGW, WFOŚiGW, GIOŚ, KIGO, IGEiOŚ, KAPE, KFDZOM.  wykop.pltwitter.plfacebook.pl
Oceń: Drukuj
Pasaż zakupowy