Międzynarodowe towarzystwo na targach POL-ECO-SYSTEM

W Poznaniu trwają targi Pol-Eco-SystemW Poznaniu trwają targi Pol-Eco-System

Do Poznania zjechała czołówka polskiej i zagranicznej branży komunalnej i zrównoważonego rozwoju, by wziąć udział w POL-ECO-SYSTEM. Grono zagranicznych gości w tym roku jest naprawdę imponujące, nadając targom charakter międzynarodowego wydarzenia.


Grono zagranicznych wystawców na targach POL-ECO-SYSTEM stale się powiększa. W tym roku ponad 25 proc. uczestników pochodzi spoza Polski. Sukcesem targów, jak i samej branży jest fakt, że ponad 95 % firm komunalnych biorących udział w targach POL-ECO-SYSTEM może się pochwalić dodatnią rentownością wobec 78% w całej branży komunalnej – wynika z raportu przygotowanego przez InfoCredit. Co ciekawe, wiele firm, które brały udział w poprzednich edycjach targów, wróciły także w tym roku. Co to oznacza?

Dla wystawców POL-ECO-SYSTEM to idealny sposób do budowy relacji biznesowych z odbiorcami z całego świata. Warto zauważyć, że przez 2 dni targowe w Poznaniu organizatorzy odnotowali zwiedzających z takich krajów, jak: Chorwacji, Danii, Finlandii, Francji, Litwy, Łotwy, Niemiec, Norwegii, Polski, Rosji, Słowenii, Szwecji, Turcji, Wielkiej Brytanii i Włoch.

Międzynarodowo jest także na ekspozycjach i tu już nie tylko mowa o sektorze komunalnym, ale całych targach. Największą reprezentację do Poznania przysłali nasi zachodni sąsiedzi, co nie może dziwić. Wystawia się tu aż 37 firm z Niemiec. Ale drugie miejsce w tym rankingu to już zaskoczenie: na MTP zobaczymy ofertę aż 15 firm z Kanady. Z Austrii i Norwegii pochodzi po 7 wystawców, 6 firm reprezentuje Włochy, a po 4 Holandię i Szwajcarię.
W Poznaniu trwają targi Pol-Eco-System
www.polecosystem.pl


Targi POL-ECO-SYSTEM potrwają do piątku 14 października. Więcej na www.polecosystem.pl
Ocena (5.0) Oceń:
Pasaż zakupowy