Targi EcoFamily Ekologia dla Rodziny za nami. Było zdrowo, smacznie i tłoczno

Kolejna edycja targów EcoFamily Ekologia dla Rodziny już za namiKolejna edycja targów EcoFamily Ekologia dla Rodziny już za nami

Ponad 150 firm i 6000 zwiedzających pojawiło się na targach EcoFamily Ekologia dla Rodziny. Była ekologiczna żywność odzież i kosmetyki; nie zabrakło również produktów tradycyjnych, a także wyrobów regionalnych – wszystkiego można było spróbować, dotknąć, powąchać i kupić po atrakcyjnych cenach.


W niedzielę, 31 stycznia br. zakończyła się kolejna edycja targów EcoFamily Ekologia dla Rodziny. Na odwiedzających targi duże wrażenie robiła przede wszystkim różnorodność proponowanych towarów. Na większości stoisk dla zwiedzających przygotowano wiele niespodzianek, prezentów i oczywiście możliwość spróbowania ekologicznych wyrobów. Ogromnym plusem było to, że  można było dokonać zakupów w bardzo atrakcyjnych cenach. Jednak wystawcy przygotowali również ofertę dla przyszłych partnerów biznesowych.

Jestem naprawdę bardzo zadowolony – mówi Damian Darowski, firma Bio-logico z Nysy – nie spodziewałem się takiej ilości klientów biznesowych. Udało mi się dziś nawiązać kontakt z partnerami z Zamościa, gdyby nie te targi po prostu nie mielibyśmy okazji spotkać się i porozmawiać.

Targi ECOFAMILY – Ekologia dla Rodziny, to także miejsce ważnych rozmów i dyskusji. W tym roku o merytoryczną oprawę zadbała Jednostka Certyfikująca EKOGWARANCJA PTRE. W czasie organizowanej przez nią konferencji, omówiono ramowy plan działań dla żywności i rolnictwa ekologicznego w Polsce na lata 2014 – 2020. Rozmawiano także o rynkach zbytu eko produktów rolnych, a w tym o głównych kanałach dystrybucji w handlu detalicznym czy o ekologii w branży HoReCa. Specjaliści dyskutowali również o produkcji oraz promocji żywności najwyższej jakości, a także mocy startych nasion. Zwieńczeniem konferencji były prezentacje gospodarstw ekologicznych z „Małego Podlasia”
Ocena (5.0) Oceń:
Pasaż zakupowy